Blog-Devilpage

Zimný zraz

Predminulý víkend v sobotu 2.2. 2019 sa konal v Nitre zimný zraz fanúšikov legendárneho futbalového klubu Manchester United. Na svedomí ho má partička mladých chalanov, ktorí sa skrývajú pod originálnym názvom Devilpage.

Devilpage

Je ambiciózny česko – slovenský projekt zameraný na fanúšikov futbalového klubu Manchester United. Bol založený skupinou českých a slovenských fanúšikov v roku 2010 na zimnom zraze v Zlíne.

Partička chalanov denne prináša najnovšie informácie formou denných aktuálnych správ, rozhovorov, videí, či blogov. Ich cieľom je vytvoriť najväčšiu fanúšikovskú stránku MUFC a podporiť tak základňu česko – slovenských fanúšikov ´červených diablov´.

Chalani taktiež organizujú rôzne súťaže, letné a zimné zrazy fanúšikov, ako aj výjazdy na zápasy priamo do Anglicka. 

Keďže naše kvalitné výživové doplnky sú určené aj pre športovcov a je úplne jedno, či sa jedná o profi športovcov, alebo amatérov, sme radi, že Farby ZDRAVIA mohli byť súčasťou tohto víkendového zrazu. Veríme, že nový majiteľ ocení kvalitu nášho Kolagénu, ktorý je určený pre každého aktívneho športovca, či už sa jedná o amatéra, alebo profesionála.

Tento skvelý projekt môžete sledovať aj na Facebooku, či Instagrame Devilpage. A nezabudnite dať chalanom like na stránku 🙂

Tags: No tags