Máte radi produkty od spoločnosti DuoLife? Užívate ich dlhodobo a ste s nimi spokojní. Tak prečo by ste ich nemohli mať za lepšie ceny? Ak máte záujem získať produkty za klubové ceny (ešte lepšie, ako sú v našom obchode) staňte sa členom klubu spoločnosti DuoLife. Napíšte nám a dozviete sa, čo všetko táto spoločnosť ponúka.

Bojovať s rakovinou nie je ľahké. O to horšie, keď s ňou musia bojovať deti, ktoré by svoje detstvo mali prežívať inak. Preto sme sa rozhodli aj pomocou projektu Farby POMOCI pomôcť.

Nezisková organizácia Deťom s rakovinou je tu už od roku 2015 a funguje na Klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave. Tím je zložený z rodičov detí, vyliečených pacientov a zainteresovaných profesionálov. Pomáhajú rodinám, ktoré musia bojovať s týmto zákerným ochorením. Pomôcť môže každý jeden z nás, či už PRIAMO alebo NEPRIAMO.

Radi maľujete a chceli by ste svojimi maľbami pomôcť? Budeme veľmi radi a nielen my, ale aj tí najmenší a ich rodičia. Preto, ak máte doma maľby, ktorými by ste chceli pomôcť, napíšte nám a my ich radi zverejníme v našom obchode.