Stačili 3 dni v Poľsku: Teraz viem, čo chcem a ako to urobiť

Tak ako som sľúbil, je to tu. Blog o zaujímavom víkende v Poľsku na veľkolepej akcii menom LEADERSHIP DEVELOPMENT SEMINARS (LDS), kde okrem iného spoločnosť DuoLife oslavovala svoje piate výročie fungovania.

Čo je vlastne to LDS?

Trojdňové podujatie zamerané na osobný rozvoj. Pre ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, vzdelávať a plniť si svoje ciele aj sny. Tak ako si spoločnosť dala záležať na výrobe inovatívnych výživových doplnkov, nepodcenila ani kvalitnú prípravu pre každého jedného člena DuoLife. Kvalitný tím odborníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami sa postará o naštartovanie vašich skrytých schopností a ukáže vám čaro majstrovských stratégií v biznise. Stačí tak málo. Stačí chcieť zmeniť svoj život k lepšiemu.

Atmosféra na LDS

Bola famózna, úžasná, neskutočná….slovami sa ani nedá opísať. Tá energia, ktorá tam vládne a ktorá sa na vás prenesie, je ako droga, ktorá vám otvára nové obzory.

Na podujatí, ktoré hostilo viac ako 1 500 ľudí z Portugalska, Maďarska, Talianska, Veľkej Británie, Nemecka, Ruska, Ukrajiny, Slovenska, Bieloruska či Poľska, bol pripravený rozmanitý program.
Počas troch dní, ktoré obsahovali rozličné semináre, workshopy a skupinové cvičenia, sme sa učili víťazné stratégie a hľadali sme sami seba.
Súčasťou programu boli aj prezentácie spíkrov, ktorí predstavili jednotlivé stratégie osobného, ale aj obchodného rozvoja. Podelili sa s nami o správne techniky a metódy sebarozvoja. 
Po vypočutí príbehov spíkrov aj niektorých účastníkov som pochopil, že vždy sa dá, keď sa chce. Len treba chcieť niečo urobiť. Samé sa to neurobí.
Pochopil som, že ak naozaj chcem dosiahnuť svoj cieľ, musím aplikovať naučené techniky do praxe. A to odporúčam aj vám. Nečakajte na zázraky, bez sústavnej práce a vytrvalosti si svoj sen nesplníte.

V piatok večer sa konala veľkolepá párty na ktorej spoločnosť Duolife oslávila svoje 5. narodeniny a v sobotu večer čakal na dospelých program zvaný Free dance, ktorý je taktiež súčasťou rozvoja človeka.
Tentokrát v športovom oblečení a každý sám za seba. Pri príjemnej hudbe sa stačilo ponoriť do svojich myšlienok a nájsť samého seba.

Ako sa hovorí, to najlepšie nakoniec a tak sa posledný deň niesol v duchu odovzdávaní ocenení pre lídrov zo všetkých krajín.  

Dr. Kardasz

Áno, bol tam aj fantastický Dr. Kardasz, ktorý okrem svojich obdivuhodných schopností odprezentoval aj novú značku produktov Hi5, ktorú si už čoskoro budete môcť kúpiť aj v našom e-shope. Kto nepozná úžasného Dr. Kardasza, môže si o ňom prečítať aj v tomto blogu TU.

Nová značka Hi5

Prináša svetu 7 zdravých tyčiniek priamo z prírody. Tyčinky sú v medovom obale bez glukózy a palmového oleja. 
Viac informácii prinesieme už čoskoro.


Prečo by si nemal chýbať na budúcom LDS?

Pretože nie je nič lepšie ako vlastná skúsenosť. Jedine vlastná skúsenosť nám určuje naše ďalšie kroky v živote. LDS je akcia pre:

  • každého, kto sa chce v živote niekam posunúť
  • každého, kto chce v živote niečo zmeniť
  • každého, kto chce od života viac, ale nevie ako na to
  • každého, kto hovorí, že ja na takéto niečo nie som
  • každého, kto neverí v svoje schopnosti
  • každého, kto si myslí, že už zažil všetko
  • každého a aj pre teba


Záver

Už netreba viac slov. Zážitok je nadovšetko. Pretože raz zažiť je viac ako 100x počuť. Čaká vás veľa zábavy, noviniek v rámci sebarozvoja aj množstvo skvelých a zaujímavých ľudí.

Ak sa chceš zúčastniť ďalšieho LDS, ktorý sa uskutoční v marci 2019, tak neváhaj a napíš nám email na info@farbyzdravia.sk. Do predmetu správy napíš LDS.

Tešíme sa na teba 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *