Prevencia

Prevencia je číslo 1 v boji proti chorobám

Už niekoľko týždňov počúvame z každej strany o Koronavíruse. Šíri sa stále viac a do mnohých krajín Európy. Okrem Antarktídy je už na každom kontinente. Treba sa ho naozaj báť? Dá sa proti nemu bojovať? Postačí nám obyčajná prevencia? Otázok je mnoho a riešenia samozrejme existujú.

Prečo sa prevencia považuje za základ zdravia?

Základom ochrany nielen pri Koronavíruse, ale akýchkoľvek vírusových ochoreniach je prevencia. Ľudia častokrát nerobia nič pre zlepšenie svojho zdravia a keď to na nich príde, tak chcú riešenie, ktoré zaberie okamžite. Takáto cesta však nie je správna ani fungujúca. O svoje zdravie sa treba starať pravidelne počas celého roka a nie iba vtedy, keď ochorieme, alebo keď hrozí riziko vírusov.

Silná imunita a pevné zdravie si totižto poradia s rôznymi vírusmi a baktériami. Niekto má dobrú imunitu a stačí mu ju občas podporiť tekutým Vitamínom C, niekto naopak potrebuje telo posilniť a pridá si aj BorelissPro, či ProSelect

Kto však nechce investovať do prevencie môže urobiť aspoň týchto pár vecí:

  • umývať si ruky mydlom a vodou alebo prostriedkom na báze alkoholu
  • zakrývať si nos a ústa, pri kašľaní a kýchaní vreckovkou, alebo ohnutým lakťom
  • vyhýbať sa blízkemu kontaktu s ľuďmi, ktorí majú príznaky nádchy alebo chrípky
  • mäso a vajíčka dôkladne prevariť
  • zabrániť nechránenému kontaktu s divými alebo hospodárskymi zvieratami   

Komplexný balík pre tých, ktorí sa boja koronavírusu priamo od nášho Dr. Kardasza:

Nemajte strach a starajte sa o svoje zdravie komplexne. Všetkým, ktorým na svojom zdraví skutočne záleží odporúčame stať sa členom klubu a registrovať sa priamo u výrobcu.