“Vyšší životný štandard pre každého, koho na našej ceste stretneme”

Vízia a poslanie spoločnosti DuoLife


Značka DuoLife sa odlišuje predovšetkým tým, že celý proces výroby produktov sa začína už pri semenách. Vyberajú iba to, čo bolo vypestované na prírodných plantážach a len tie plodiny, ktoré neboli nijakým spôsobom modifikované.

Ako každá iná značka aj ona má svojich zakladateľov a riaditeľov, ale hlavne jedného, pre nás veľmi dôležitého člena a tým je Dr. Piotr Kardasz, ktorý je predsedom Vedeckej rady spoločnosti DuoLife. Spoločne so svojim tímom expertov a odborníkov vytvorili inovačné výživové doplnky, ktoré majú svojich 5 ZÁSAD a tie ich odlišujú od ostatných podobných produktov na celom svete.

Zásada 1 - Žiadne konzervačné látky! 
Pri výrobe našich výrobkov je nielen zakázané ošetrovať ich ultravysokými teplotami, ale taktiež používať akékoľvek konzervačné látky. Vďaka tomu si výrobky zachovávajú prirodzené biologické parametre.

Zásada 2 - Žiadne GMO! 
V našich výrobkoch používame len prirodzené suroviny z ekologických, certifikovaných plodín z celého sveta. Kategorickým spôsobom vylučujeme pritom všetky geneticky modifikované druhy (GMO), ako aj tie, ktoré boli ošetrené pesticídmi a herbicídmi. 

Zásada 3 - Sklenený obal! 
Pri našich výrobkoch používame len 100% prirodzené, sklenené obaly, ktoré nereagujú s ich obsahom. Tekuté výživové doplnky sú uzatvárané do sklenených obalov rôzneho druhu, od bieleho po tmavohnedé, podľa toho, ktoré z nich sú najlepšou ochranou výrobku.

Zásada 4 - Paskalizácia
! V prípade našich výrobkov používame paskalizáciu – jediný spôsob, ktorý umožňuje zachovať sterilitu bez zmeny parametrov výrobku. Táto metóda spočíva v stabilizácii pod vplyvom vysokého tlaku a prebieha v nízkej teplote, bez použitia konzervačných látok. Vďaka tomu sú zachované prirodzené vlastnosti výrobku.

Zásada 5 - Kompletné suroviny
! V našich výrobkoch vždy zachovávame celé biologické pozadie hlavných terapeutických látok používaných v medicíne. Používame len kompletné, prirodzene sa v prírode vyskytujúce organické zložky, spolu s ich biologickým pozadím.
Zoznam certifikátov, ktoré spoločnosť DuoLife získala a neustále získava za účelom zdokonaľovania najvyššej kvality svojich produktov.