Blog-Hi5

Nová značka na trhu: TYČINKA HI5!

Fantastická novinka hneď na úvod roka 2019. Vysoko kvalitný prírodný produkt vyrábaný s láskou na každý jeden deň v týždni. Nenechajte sa zmiasť číslom 5 v názve produktu tyčinka Hi5!, keďže týždeň má 7 dní.

novinka

Tyčinka Hi5! po Slovensky preložené aj ako “daj na to”, “daj mi päťku” alebo “tlapnime si” je tak jednoduché, ako dať si tyčinku každý jeden deň.

Prečo si vybrať práve Hi5!?

Tyčinky Hi5! boli navrhnuté s cieľom poskytnúť jednoduché, kvalitné a zdravé zloženie vyberanej kvality, priamo z prírody.
Je to kombinácia prospešného medu, ktorý sprevádza ľudstvo po stáročia.

S najmodernejším procesom konzervovania potravín – lyofilizáciou a inovačnou metódou puffingu, pomocou ktorej je sušené ostatné ovocie, ktoré neprešlo procesom lyofilizácie. Vďaka použitiu týchto dvoch procesov, ovocie nestráca vôňu, chuť a nutričnú hodnotu.

Tyčinky sú ručne vyrábané z miestneho medu. Na ich výrobu bol použitý 100 % poľský, prírodný med o ktorého výrobu aj samotné včely sa starajú miestni včelári, s ktorými sa osobne poznáme. Starostlivo kontrolujeme celý proces výroby, aby sme zaistili vysoké štandardy kvality.

Tyčinky Hi5! môžeme mať vždy so sebou. Vyberané občerstvenie plné zdravia, kedykoľvek počas dňa. Tak jednoduché ako dať niekomu päťku, Hi5! Take&go!

Vyberaný produkt

Tyčinka Hi5! neobsahuje zložky škodlivé pre organizmus.

Kúpou tyčiniek Hi5! prispievame k budovaniu lepšieho sveta – budujeme domy pre včely. Včely sú pre svet mimoriadne dôležité a preto veríme, že naším poslaním je ich zachraňovať.

P.S. Vedeli ste, že včely opeľujú až 70% rastlín na celom svete?

Hi5 superfood

Zloženie beeSTRONG: 

Kvetový med (30%), ovsené vločky, slnečnicové semená, datľa, pražená ryža, mlieko, srvátka v prášku, kokosové vločky, múka zo zeleného hrášku, mandle, ľanové semienko, propolis.

Zloženie beeVITAL

Kvetový med (30%), ovsené vločky, kokosové vločky, pražená ryža, machovka, sezamové semená, mlieko, srvátka v prášku, kakaové bôby, včelí peľ, propolis.

Zloženie beeBEAUTY

Kvetový med (30%), ovsené vločky, marhule, lyofilizovaná mrkva, kokosové vločky, mlieko, srvátka v prášku, pražená ryža, sezamové semená, lyofilizovaná malina, pražené kakaové bôby, propolis.

Zloženie beeDETOX

Pohánkový med (30%), ovsené vločky, kokosové vločky, pražená ryža, sezamové semená, datľa, mlieko, srvátka v prášku, plody goji, kešu oriešky, pražené kakaové bôby, propolis.

Zloženie beeENERGY

Kvetový med (30%), ovsené vločky, kokosové vločky, pražená ryža, mlieko, srvátka v prášku, mandle, orechy (lieskové, vlašské), sezamové semená, semená chia – španielska šalvia, zelený čaj – matcha, propolis.

Zloženie beeSLIM

Kvetový med (30%), ovsené vločky, kokosové vločky, pražená ryža, datľa, lieskové orechy, mlieko, srvátka v prášku, lyofilizované jablko, sezamové semená, mandle, ľanové semienko, zrná zelenej kávy, škorica, propolis.

Zloženie beeSMILE

Kvetový med (30%), ovsené vločky, pražená ryža, kokosové vločky, mlieko, srvátka v prášku, lyofilizované jablko, sezamové semená, lyofilizované jahody, lieskové orechy, propolis.