Keratín

Keratin Hair Complex – tekutý doplnok stravy

S hrdosťou Vám predstavujeme nový produkt DuoLife – Keratin Hair Complex, ktorý je rozšírením kvapalnej línie našich výrobkov Liquid Formula. Od 16. Júna 2019 v predaji.

Keratin Hair Complex je inovatívny doplnok stravy, ktorý zaručuje zdravie a krásu vašich vlasov.

DuolIfe Keratín

Tekutý Keratín je unikátny produkt na báze perorálne podávaného keratínu, ktorý je výnimočný vo výživových doplnkoch na svetových trhoch. 

Klinický vzorec a najnovšia technológia použitá pri jeho výrobe pomohli získať kompozíciu, ktorá presne napodobňuje štruktúru vlasov. 100% obsah rastlinného extraktu z nášho výrobku robí vaše vlasy hladkými, silnými a dodáva vlasom odraz a zdravý lesk. Efekty sú vďaka tomu viditeľné už po troch mesiacoch používania*.

Komplexné pôsobenie v troch krokoch:

I. KROK – Podporuje rast vlasov 

Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. “Baby hair”.

II. KROK – Spomaľuje vypadávanie vlasov 

Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov. 

III. KROK – Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov 

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.

Tajomstvo Keratin Hair Complex spočíva v jeho výnimočných vlastnostiach, priaznivých pre zdravie a krásu. 

Tento prípravok je ďalším z inovatívnych produktov DuoLife vytvorený s myšlienkou na Vás. Umožňuje dbať zároveň o zdravie aj o krásu, čo dodatočne zdôrazňuje jeho jedinečný charakter. Myslite na svoje vlasy a dôverujte prípravku Keratin Hair Complex, s ktorým sa budete cítiť výnimočne každý deň!

Terapia keratínom

Použité zložky sú 100% prírodné a boli klinicky overené. Ich účinnosť bola potvrdená testami na rast a kondíciu vlasov. Suroviny použité v procese formulácie majú potvrdenú účinnosť v prípade perorálneho použitia; prostriedok je určený pre ženy aj mužov.

Zloženie:

Pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml). 

Užívanie:

25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred použitím pretrepať. Nepresahujte doporučenú dávku na spotrebu počas dňa. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.

Skladovanie:

výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu deti. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Vzhľadom na to, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jeho jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od sezóny a surovín použitých pri výrobe. Prípadné usadeniny tvoria prírodné zložky a je to typický proces pre takéto produkty. Pre zníženie množstva usadeniny pred použitím pretrepte.