“Komukoľvek môžes pomôcť, pomôž mu rád, i celému svetu! Už dávno sa hovorí, že slúžiť a pomáhať sú vlastnosti vznešených pováh”

Ján Amos Komenský


Okrem toho, že chceme zlepšovať kvalitu nášho života a máme možnosť zlepšiť svoje zdravie a celkový životný štýl, nezabúdame ani na tých, ktorí si sami pomôcť nedokážu. 

Farby POMOCI pomáhajú tým, ktorým život nadelil viac starostí ako radosti. Pomôcť však môže každý jeden z nás. Je to dobrovoľné a je to iba na nás, či pomôžeme deťom, ktoré sa liečia na bratislavskej detskej onkológii. 
Pomáhať sa dá rôznymi spôsobmi. My sme zvolili spôsob pomocou farieb, resp. maľovaných obrazov. Inšpiroval nás dôchodca, ktorý svoj čas na dôchodku využíva kreatívne. 
Viacerým ľuďom sa obrazy páčili a preto by bolo dobré, aby urobili niekomu radosť a na druhej strane pomohli dobrej veci.

A ako to celé funguje? Stačí si zakúpiť akýkoľvek obraz z OBCHODU a 80% z ceny každého obrazu bude polročne zasielaný na bankový účet neziskovej organizácie Deťom s rakovinou. Zvyšných 20% pôjde autorovi obrazu na ďalšie farby, plátna a štetce.
Ak sa vám niektorí z daných obrazov zapáči, budeme radi, ak si ho zakúpite a podporíte tým dobrú myšlienku pomoci.

Viac informácií nájdete aj v časti SPOLUPRÁCA.