O Nás

Vitajte na stránke Farby ZDRAVIA

Online projekt Farby ZDRAVIA sme spustili v roku 2017 s cieľom pomáhať sebe, vám a aj tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. V našom e-shope sme okrem 100% prírodných doplnkov výživy značky DuoLife ponúkali aj maľované obrazy, kúpou ktorých ste podporili združenie Deťom s rakovinou. Obrazy maľoval pán, ktorý aj takouto formou trávil svoj čas na dôchodku a svojou prácou chcel pomôcť dobrej veci.

Žiaľ z technických a kapacitných dôvodov už viac nevieme zabezpečiť ponuku týchto obrazov, ale pevne veríme, že osud týchto detí vám nie je ľahostajný a pomôžete aj bez toho, aby ste si kúpili obraz. Pomôcť deťom sužovaným závažným ochorením môžete aj na tomto linku TU.

Naďalej sme však partnerom spoločnosti DuoLife a pravidelne vám budeme prinášať nielen 100% prírodné doplnky výživy a kozmetiku, ktorých správnou kombináciou sa dokážate zbaviť viacerých aj vážnejších ochorení, ale aj novinky a tipy na udržateľný a zdravší život.

Pretože iba zdravý človek má silu plniť si svoje sny. Neustále na sebe pracovať, vzdelávať sa, dávať si nové ciele a užívať si život plnými dúškami. Ak sa teda chcete zbaviť zdravotných neduhov a žiť zdravý a plnohodnotný život, pridajte sa k nám a staňte sa nielen našim partnerom, ale aj partnerom spoločnosti DuoLife, pre ktorú je človek na prvom mieste.

 

Katalóg, ktorý by nemal chýbať vo vašej domácnosti si môžete stiahnuť tu:

DuoLife katalóg 2020 - stiahnúť

Farby ZDRAVIA

Pohodlné nakupovanie

Rýchle doručenie

Najvýhodnejšia cena

Bezpečná platba